Sınavsız Ünvan Değişikliği Örnek Dilekçe

Yazı Tarihi :3 Nisan 2018
1.525 Kez Görüntülendi

27 Mart 2018 Tarihli ve 30373 Sayılı 2. Mükerrer olarak “7103 Vergi Kanunları ile Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılması Hakkında Kanun” Resmî Gazete yayınlandı.

Yayınlanan kanunun 24. ve 25 Maddesinde 2828 Sayılı ve 3413 sayılı kanun kapsamında kamu kurumlarına atanacak ve halen görev yapan kardeşlerimizin bir üst kadroya atanma şartlarını taşıyanlara Sınavsız Ünvan Değişikliği kazanımı elde ettik.

2828 Sayılı ve 3413 sayılı kanun kapsamında kamu kurumlarında görev yapan başvuru yapacak kardeşlerimiz için hazırlamış olduğumuz örnek dilekçe aşağıda olup; ataması yapılacak Tüm Kamu Çalışanlarına yeni görevlerinde başarılar dileriz.

LÜTFEN DİKKAT !: Bilgi Kirliliği Yaşanmaması açısından, Sınavsız Unvan Değişikliği Hakkındaki tüm bilgi ve açıklamaları www.yurtsendikalari.org, Devlet Personel Başkanlığı Ve Aile Sosyal Politikalar Bakanlığının Resmi İnternet Siteleri dışında yapılan Sosyal Medya da yer alan hiçbir açıklama ve yorumları DİKKATE ALMAYINIZ 

YURT Sağlık Sen
Basın İletişim ve Ar-Ge Bürosu

Örnek Dilekçe için TIKLAYINIZ

NOT : Bazı Bakanlıklar kurumlardan müracaat başvuruları başlatmış olup;  sendikamızca hazırlanan örnek dilekçeyi kullanabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık

By - TFNGL