YURT Sağlık Sendikamıza Toplu Katılım

28 Ocak 2018
1.233 kez görüntülendi

YURT Sendikaları (YURT Sağlık Sen) her zaman Üyelerinin menfaatleri doğrultusun da çalışmayı kendine düstur edinmiş, mazlum ve yetimin yanında olmayı hak bilbiş, hiç bir siyasi partinin malzemesi olmayan, doğuda başka batıda başka söylemler içinde olmayan tek SENDİKA’dır.

Kahramanmaraş’ta sütçü imanın torunları muhtelif sendikalara üye olan kamu çalışanları arkadaşlarımız toplu olarak 27 Ocak 2018 tarihinde bulundukları sendikalardan istifa ederek sendikamıza katılmışlardır.

Sendikamıza Toplu katılım programına;

*YURT Sağlık Sen Genel Başkanı İrfan YİĞİT,

*YURT Eğitim Sen Genel Başkan Yardımcısı (Teşkilatlanma Başkanı) Halil YOLALAN,

*YURT Eğitim Sen Genel Başkan Yardımcısı (Genel Sekreter) Fikret YİĞİT,

*Sayın Ali DURDU ve ekibi katılmıştır.

Kurulduğu yıldan bu yana üyelerini yalnız bırakmayan ve asla slogan ve boş vaat sendikacılığı yapmayan sendikamıza Kahramanmaraş Sağlık ve Sosyal Hizmet Çalışanlarının göstermiş oldukları bu teveccühten dolayı teşekkür ediyor ve evinize hoş geldiniz diyoruz.

Biz Birlikte Güçlüyüz…

YURT Sağlık Sen
Genel Merkezi

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. HC dedi ki:

    hc
    irfan bey ben hizmetli olarak devlet hastanesinde çalışıyorum ben ünvan deşikliği için dilekçe verdim bana sağlık bakanlığında red geldi 20 kasım2018 sitenizde yayınlanan resmi gazete deki yazı sında müjde diyorsun ben tekrar dilekçe verecekmiyim yoksa eskidilekçem geçerlimi sizden ricam bana bilgi verirmisiniz. teşekür ederim saygılar.

Yorum Yaz

 
Yukarı Çık

By - TFNGL